Трудові спори

Трудові спори картинка

Право на працю гарантоване Конституцією України і регулюється низкою нормативно - правових актів. Однак, трудові правовідносини не завжди проходять гладко.

Впродовж життя люди працюю, проводять на роботі більшу частину дня, однак часто трапляється так, що змінюється керівник і починається зміна кадрів, що часто призводить до порушення права на працю. Бувають випадки непорозуміння з працедавцем або обману з боку працедавця або працівника.

У разі неналежної поведінки роботодавця слід одразу звернутися за консультацією до адвоката по трудовому праву.

Якщо звільнення було незаконним, працівник має право претендувати на поновлення на займаній посаді після незаконного звільнення, грошову компенсацію та інші встановлені відшкодування завданих збитків, а також відшкодування моральної шкоди.

Крім того, свідомий керівник, який не бажає порушувати закон, повинен знати про оновлення законодавства.

Буває, що через банальну необізнаність в скрутне становище може потрапити як рядовий співробітник, так і його керівник. Хоча в Україні роботодавці часто свідомо не дотримуються трудового законодавства, розраховуючи на ухилення від відповідальності.

Якщо Ви не впевнені у своїх знаннях трудового законодавства або сумніваєтеся у правильності своїх дій або ваші трудові права порушені, не зволікайте і одразу зверніться за професійною правовою допомогою до адвоката, який допоможе залагодити розбіжності в законодавчих рамках.

Правильні дії при захисті прав і інтересів в трудовому спорі дозволять досягти необхідного результату і позбавлять Вас від нервування і втрати часу.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна