Трудові спори

Трудові спори картинка

Трудовий спір – це спір, однією стороною у якому є працівник, а іншою – роботодавець. Трудові спори можуть виникати з приводу порушення норм трудового законодавства, наприклад у разі невиплати заробітної плати, ненадання відпустки, незаконного звільнення тощо.

Основи трудового законодавства має знати кожен працівник, але якщо ви не впевнені у законності дій вашого роботодавця або хочете захистити своє право на працю, вам потрібна юридична консультація.

Водночас може трапитися й протилежна ситуація, коли працівник зловживає своїми правами У такому разі вже роботодавцеві потрібно якнайшвидше звертатися по юридичну консультацію.

З питань трудового права у Вінниці правову допомогу надає адвокат Олександр Малик. Представляє інтереси як працівників, так і роботодавців, захищає права та інтереси клієнтів у спорах щодо заборгованості із заробітної плати, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, зміни запису в трудовій книжці, перевірок і штрафів Держпраці, стягнення матеріальних збитків, цивільно-правових та трудових договорів.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна