Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу картинка

Припинення шлюбу є юридичним фактом, з якого виникають важливі правові наслідки. У випадку припинення шлюбу припиняються особисті та майнові правовідносини подружжя.

Відповідно до статті 104 Сімейного кодексу України, шлюб може бути припинено в результаті його розірвання, яке здійснюється за ініціативою одного з подружжя або за спільною заявою подружжя, а також унаслідок смерті одного з подружжя або оголошення його померлим.

З урахуванням обставин, що склалися в сім’ї, розірвання шлюбу може здійснюватися: державним органом реєстрації актів цивільного стану або в судовому порядку. Будь-хто з подружжя може подати до суду позов про розірвання шлюбу.

Якщо у Вас є неповнолітні діти або ж згода на розлучення є лише в однієї сторони, то розлучення буде здійснюватися тільки судом. Для розлучення через суд необхідно підготувати подати позовну заяву про розірвання шлюбу.

Сімейний юрист допоможе Вам правильно оформити документи, належним чином завірити їх, сплатити судовий збір, аби уникнути повернення вашого позову або залишення його без руху.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна