Адвокат по сімейним справам у Вінниці

Адвокат по сімейним справам у Вінниці

Життя непередбачуване і сімейне життя зокрема, тому між чоловіком і дружиною, між батьками й дітьми виникають спори, які переходять в юридичну площину, і вирішувати їх доводиться уже в суді. І в такому разі потрібно шукати правову допомогу, адже розібратися в сімейних спорах без допомоги кваліфікованого юриста буває непросто, а в більшості випадків взагалі неможливо.

 

Коли потрібен адвокат з сімейних спорів?

  • Ви хочете розірвати шлюб.

Після розлучення змінюється юридичний статус чоловіка й жінки. Проте багато пар не знають про свої права та обов’язки після розірвання шлюбу, не знають, як подати заяву на розлучення, як діяти в ситуації, коли другий з подружжя не дає згоди на розлучення. Також труднощі виникають, коли потрібно розлучитися з іноземцем в Україні. Усіма цими питаннями займається сімейний юрист у Вінниці.

  • Ви хочете стягнути аліменти з колишнього чоловіка.

Після розлучення постає питання про утримання дітей та забезпечення їм гідного рівня життя. Той з батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов’язаний брати участь в її вихованні й відраховувати аліменти. Проте не всі батьки відповідальні. Дехто ухиляється від сплати аліментів, дехто не може мирно домовитися про розмір аліментів на дитину. Тому адвокат з сімейних спорів допомагає стягнути аліменти на дітей, а в деяких випадках і з дітей на батьків, встановити розмір аліментів в судовому порядку, здійснити перерахунок аліментів, стягнути аліменти з безробітного тощо.

Вам потрібно визначити місце проживання дитини після розлучення.

Після розлучення батьки не повинні ділити дітей, а мирно визначити їхнє місце проживання. Коли згоди між батьками досягти не вдається, у пригоді вам стане адвокат, який захистить права та інтереси вас та вашої дитини.

  • Вам потрібно поділити спільне майно.

Наслідком розірвання шлюбу є поділ спільного майна подружжя. Часто під час розлучення чоловік / дружина стикаються з претензіями та навіть погрозами щодо майна, тому кожному, хто опинився в такій ситуації треба чітко розуміти, що з майна підлягає поділу згідно з законом, а що – ні. У цьому питання допоможе вам розібратися сімейний адвокат.

  • Вам потрібно встановити батьківство.

Така ситуація може трапитися, якщо дитина народилася поза шлюбом. Процедура визнання батьківства відбувається тільки в судовому порядку. Хто має право подавати позовну заяву про встановлення батьківства, які потрібні для цього докази та за яких умов суд прийме заяву до розгляду теж знає юрист з сімейних справ, який і допоможе вам врегулювати спір.

  • Ви маєте намір позбавити батька / матір дитини батьківських прав.

Найсерйозніша санкція, що застосовується до батьків дитини, – це позбавлення батьківських прав. Це складна юридична процедура, і застосовують її у виняткових випадках, коли змінити поведінку батьків щодо своїх дітей неможливо або ж вони свідомо ухиляються це робити. Сімейний адвокат роз’яснить, які підготуватися до цієї процедури, як зібрати докази, які це матиме наслідки та як вплине на дитину, супроводить вас під час цього нелегкого судового процесу.

  • Ви хочете всиновити дитину.

Перше, що потрібно розуміти, якщо ви хочете всиновити дитину, – це те, що після усиновлення ви приймаєте дитину в сім’ю на правах народженої. Сімейний адвокат надасть консультацію з питань процедури усиновлення дитини, розповість про особливості судового процесу та підводні камені, що можуть виникнути, а також забезпечить повний юридичний супровід пари на всіх етапах розгляду справи.

 

Ціни на послуги адвоката з сімейних справ у місті Вінниця
Назва послуги Вартість, грн.
Усна юридична консультація 500 грн.
Консультація з вивченням документів 1000 грн.
Підготовка адвокатського запиту  від 1000 грн.
Підготовка позовної заяви по цивільній справі від 5000 грн.
Підготовка відзиву на позов, відповіді на відзив від 5000 грн.
Підготовка клопотання від 1000 грн.
Представництво в суді / 1 судове засідання від 1000 грн.
Повний супровід у суді першої, апеляційної, касаційної інстанціях за домовленістю

Публікації

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна