Юридична допомога з адміністративними протоколами у Вінниці

Юридична допомога з адміністративними протоколами у Вінниці

Адвокат у місті Вінниця здійснює захист порушника та представництво інтересів  потерпілого у справах про адміністративні правопорушення, здійснює захист водіїв (ст. ст. 122, 124, 126, 130 КУпАП і інші) та осіб, на яких складено протокол за порушення митних правил.

Статтею 268 КУпАП чітко визначено, що особа яка притягується до адміністративної відповідальності має право користуватись юридичною допомогою адвоката або іншого фахівця у галузі права, що за законом має право на надання правової допомоги особисто або за дорученням юридичної особи.

Адвокат має значний досвід оскарження постанов в справах про адміністративні правопорушення, представляє правопорушника у суді та під час складення протоколів у справах про адміністративні порушення. 

У разі, коли ви не погоджуєтеся з прийнятою відносно Вас постановою органом або судом, адвокат допоможе з оскарженням її в апеляційному суді.

Адвокат Малик Олександр Володимирович має досвід роботи у судовій системі, застосовує перевірені технології правового захисту — від класичних до прогресивних та надасть Вам професійну правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення, якщо на Вас безпідставно склали протокол про адміністративне правопорушення або на Вас склали протокол про порушення митних правил і вилучили грошові кошти. Також адвокат допоможе захистити Ваші права, коли Вас незаконно притягнули до адміністративної відповідальності або завдали шкоди внаслідок вчинення адміністративного правопорушення.

 

Ціни на послуги адвоката у справах про адміністративні правопорушення
Назва послуги Вартість, грн.
Усна юридична консультація 500 грн.
Консультація з вивченням документів 1000 грн.
Підготовка адвокатського запиту  від 1000 грн.
Підготовка позовної заяви від 5000 грн.
Підготовка відзиву на позов, відповіді на відзив від 5000 грн.
Підготовка клопотання від 1000 грн.
Представництво в суді / 1 судове засідання від 1000 грн.
Юридична допомога у справах по ДТП від 5000 грн.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна