Адміністративні правопорушення

Адміністративні правопорушення картинка

Адвокат у місті Вінниця здійснює захист порушника та представництво інтересів  потерпілого у справах про адміністративні правопорушення, здійснює захист водіїв (ст. ст. 122, 124, 126, 130 КУпАП і інші) та осіб, на яких складено протокол за порушення митних правил.

Статтею 268 КУпАП чітко визначено, що особа яка притягується до адміністративної відповідальності має право користуватись юридичною допомогою адвоката або іншого фахівця у галузі права, що за законом має право на надання правової допомоги особисто або за дорученням юридичної особи.

Адвокат має значний досвід оскарження постанов в справах про адміністративні правопорушення, представляє правопорушника у суді та під час складення протоколів у справах про адміністративні порушення. 

У разі, коли ви не погоджуєтеся з прийнятою відносно Вас постановою органом або судом, адвокат допоможе з оскарженням її в апеляційному суді.

Адвокат Малик Олександр Володимирович має досвід роботи у судовій системі, застосовує перевірені технології правового захисту — від класичних до прогресивних та надасть Вам професійну правову допомогу у справах про адміністративні правопорушення, якщо на Вас безпідставно склали протокол про адміністративне правопорушення або на Вас склали протокол про порушення митних правил і вилучили грошові кошти. Також адвокат допоможе захистити Ваші права, коли Вас незаконно притягнули до адміністративної відповідальності або завдали шкоди внаслідок вчинення адміністративного правопорушення.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна