Стягнення аліментів

Стягнення аліментів картинка

Батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. У разі, коли дитина досягла повнолітня, але продовжує навчання та потребує матеріальної допомоги, батьки повинні утримувати її до досягнення нею 23 років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

Обов'язок сплачувати аліменти не пов'язаний із розірванням шлюбу, тому стягнення аліментів можливе як під час перебування чоловіка та жінки у шлюбі, так і після його розірвання.

У разі неможливості досягнення між батьками угоди про добровільне відрахування (сплату) одним з них аліментів, кошти на утримання дитини (аліменти) можуть бути присуджені за рішенням суду.

Адвокат з сімейного права Малик О.В. використовує перевірені технології правового захисту, має значний досвід у сімейних справах та допоможе захистити право вашої дитини на належне матеріальне утримання шляхом стягнення аліментів незалежно від того, чи перебуваєте ви у шлюбі.

Вже на юридичній консультації адвокат допоможе Вам обрати оптимальний засіб захисту порушених прав та визначитися із розміром стягнення аліментів. Пояснить оптимальний варіант стягнення аліментів у твердій грошовій сумі або у частці від заробітку платника аліментів, а також можливість стягнення аліментів після досягнення дитиною 18 років на період навчання.

Також бувають випадки, коли крім аліментів можна претендувати на стягнення додаткових витрат на дитину, тому сімейний юрист пояснить Вам обставини, що можуть викликати необхідність додаткових витрат на дитину, розповість про процедуру їх стягнення.

Крім того, якщо аліменти вже було стягнуто, то з часом їх розмір можна змінити (збільшити або зменшити), при цьому слід врахувати стан здоров’я та матеріальне становище дитини; стан здоров’я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків чи дочки, сина; наявність на праві власності, володіння та/або користування у платника аліментів майна та майнових прав, у тому числі рухомого та нерухомого майна, грошових коштів, виключних прав на результати інтелектуальної діяльності, корпоративних прав; доведені стягувачем аліментів витрати платника аліментів, у тому числі на придбання нерухомого або рухомого майна, сума яких перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, якщо платником аліментів не доведено джерело походження коштів; інші обставини, що мають істотне значення.

Отже, звернувшись до адвоката по аліментах Ви отримаєте допомогу у наступних питаннях:

  • Стягнення аліменті;
  • Аліменти після розлучення;
  • Зміна розміру аліментів (зменшення та збільшення);
  • Договір між батьками про сплату аліментів;
  • Звільнення батьків від аліментів;
  • Додаткові витрати на дитину;
  • Аліменти у твердій грошовій сумі;
  • Аліменти у частці від заробітку
  • Порядок стягнення аліментів на дитину;
  • Аліменти на повнолітніх (на період навчання).

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна