Стягнення аліментів

Стягнення аліментів картинка

Згідно з положеннями Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дитину до 18-річного віку. У разі, коли дитина досягла повноліття, але продовжує навчання та потребує матеріальної допомоги, батьки повинні утримувати її до досягнення 23 років, але за умови, що вони можуть надавати таку допомогу.

Аліменти – це гроші, які сплачує батько або матір (залежно від того, хто проживає окремо від дитини) на утримання дитини.

Домовитися про сплату аліментів на дитину батьки можуть добровільно, або ж на підставі нотаріально посвідченого договору. Якщо ні в один з цих способів досягти домовленості між батьком та матір’ю дитини не вдається, аліменти призначають за рішенням суду.

Якщо один із батьків ухиляється від сплати аліментів або не виплачує їх в обумовленому договором розмірі, то в такій ситуації вам знадобиться допомога адвоката.

У Вінниці ви можете звернутися до адвоката з сімейного права Олександра Малика, який спеціалізується на захисті прав та інтересів клієнтів у питаннях стягнення аліментів і допоможе захистити право вашої дитини на належне матеріальне утримання.

Уже під час консультації адвокат підбере для вас оптимальний варіант захисту порушених прав, надасть фахові поради щодо визначення розміру аліментів, пояснить способи стягнення аліментів у твердій грошовій сумі або у частці від заробітку платника, а також розповість про можливість стягнення аліментів після досягнення дитиною 18 років на період навчання.

Звернувшись до Олександра Малика, ви отримаєте відповіді на такі запитання:

  • як змінити розмір аліментів;
  • як стягнути додаткові витрати на утримання дитини;
  • у яких випадках батько чи матір звільняється від сплати аліментів;
  • як примусити платника аліментів утримувати дитину, якщо той свідомо ухиляється від цього обов’язку тощо. 

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна