Розподіл спільного майна подружжя

Розподіл спільного майна подружжя картинка

Під час розірвання шлюбу в подружжя виникає питання щодо поділу спільного майна, що набуте у шлюбі.

Поділу не буде підлягати майно, що було придбане до шлюбу за особисті кошти, чи отримане шляхом дарування, чи по спадщині. Все інше набуте у шлюбі майно підлягає розподілу. Нерухомість та земельні ділянки, придбані подружжям та зареєстровані на одного із них під час шлюбу також є об’єктами права спільної сумісної власності подружжя, що підлягає розподілу.

Існує дуже тонка межа між спільною сумісною і приватною власністю одного з подружжя. Щодо цього питання є різною судова практика.

Щоб уникнути розгляду справи в суді, за добровільної згоди чоловіка і дружини про поділ спільного майна укладають договір, що оформляється і засвідчується нотаріально.

Якщо дружина та чоловік під час розірвання шлюбу не домовилися про порядок поділу майна, спір може вирішуватись у суді. При цьому суд бере до уваги інтереси дружини, чоловіка, дітей та інші обставини, що мають істотне значення (ст. 71 Сімейного кодексу України).

Сімейний адвокат допоможе у судовому порядку визнати певне майно спільною сумісною або приватною власністю за наявності достатніх підстав.

Звернувшись до адвоката Малика Олександра Володимировича Ви отримаєте якісну та вчасну юридичну допомогу, оскільки адвокат має досвід роботи у судовій системі, застосовує перевірені технології правового захисту — від класичних до прогресивних, а для зручності клієнтів використовує системи “Електронний Суд” та “EASYCON” для відеоконференцзв’язку.

Адвокат допоможе Вам здійснити поділ майна подружжя, визначити розмір часток майна подружжя, накласти стягнення на майно подружжя, поділити майно в цивільному шлюбі, визнати майно особистою приватною власністю подружжя, або встановити що майно – спільна сумісна власність подружжя, об’єкти права спільної сумісної власності, право на майно яке істотно збільшилось за час шлюбу, здійснення подружжям права спільної сумісної власності розпорядження майном подружжя, порядок користування майном подружжя.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна