Адвокат з цивільних справ Вінниця

Адвокат з цивільних справ Вінниця

Адвокат у цивільних справах вживає всі можливі заходи, що спрямовуються на захист порушеного або оспорюваного права позивача або ж відповідача. Кінцевим шляхом для ефективного захисту порушеного права є звернення з позовом до суду.

Під час проведення консультації адвокат пояснює клієнту які необхідні докази для звернення до суду, що впливає на оперативність прийняття судового рішення, які наслідки можуть бути у разі подання завідомо безпідставного позову.

Адвокат у цивільних справах детально опрацьовує матеріали, які надані клієнтом, сприяє можливості визначитися з предметом позову та складом сторін, наявністю ключових підстав для звернення з позовом до суду, допомагає визначитися з наявністю або відсутністю базових доказів, також з необхідністю отримання нових доказів та необхідністю вжиття заходів щодо забезпечення позову, забезпечення доказів та вчинення дій задля формування позиції.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», під час здійснення адвокатської діяльності адвокат має право звертатися з адвокатськими запитами (у тому числі щодо отримання копій документів) до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, підприємств, установ, організацій, громадських об'єднань, а також до фізичних осіб (за згодою таких фізичних осіб).

Тому, в разі необхідності, адвокат повідомляє клієнту про можливість отримання відповідних доказів до моменту звернення до суду шляхом направлення адвокатських запитів, аби не зазначення у позовній заяві доказів не породжувало залишення позовної заяви без руху або її повернення, відмови у відкритті провадження.

Адвокат комплексно оцінює справу, готує позовну заяву для звернення до суду, займається написання необхідних клопотань, подає відзив на позовну заяву, відповідь на відзив, заперечення, здійснює пошук та аналіз судової практики з метою захисту інтересів клієнта, готує та подає зустрічний позов, заяву про забезпечення доказів, заяву про забезпечення позову, клопотання про призначення експертизи, клопотання про виклик свідків, здійснює супровід спадкових спорів, земельних спорів, кредитних справ в суді, забезпечує стягнення боргів за договором позики.

Участь адвоката в судовому процесі забезпечує для клієнта своєчасне реагування на процесуальній дії суду, на дії іншої сторони та допоможе в подальшому здійснити ефективне оскарження у апеляційному та касаційному порядку рішень, з якими не погоджується клієнт.

Адвокат Малик Олександр Володимирович має досвід роботи у судовій системі, застосовує перевірені технології правового захисту — від класичних до прогресивних та готує усі необхідні процесуальні документи (позовні заяви, клопотання, скарги та заперечення, адвокатські запити), здійснює захист у складних судових процесах: сімейних, кредитних, спадкових, житлових, земельних, трудових, щодо відшкодування матеріальної та моральної шкоди, стягнення боргу за розпискою, оскарження правочинів.

 

Ціни на послуги адвоката з цивільних справ у місті Вінниця
Назва послуги Вартість, грн.
Усна юридична консультація 500 грн.
Консультація з вивченням документів 1000 грн.
Підготовка адвокатського запиту від 1000 грн.
Підготовка позовної заяви по цивільній справі від 5000 грн.
Підготовка відзиву на позов, відповіді на відзив від 5000 грн.
Підготовка клопотання від 1000 грн.
Представництво в суді / 1 судове засідання від 1000 грн.

Публікації

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна