Розірвання шлюбу з іноземцем: особливості процедури

Розірвання шлюбу з іноземцем: особливості процедури картинка

Щороку в Україні реєструють близько 10 000 шлюбів громадян України з іноземцями, проте не всі сім'ї залишаються міцними та може знадобитися розірвання шлюбу. Ми розглянемо, коли знадобиться адвокат у Вінниці та яку процедуру потрібно буде пройти, аби анулювати шлюб з іноземцем.

Процедура розлучення

Перш за все, юрист у Вінниці виконує роль консультанта з правових питань та залучається для вирішення спірних ситуацій у державних органах влади. Розірвати шлюб подружжя може у місцевому органі ДРАЦС, за умови, що відносини з іноземцем були зареєстровані в Україні. Процедура при цьому не відрізняється від стандартної, яку проходять суто українські пари.

Якщо у подружжя немає спільних дітей та воно дає взаємну згоду на розлучення, потрібно:

  • Подати до РАЦС заяву про розірвання шлюбу, підписану обома членами подружжя.
  • Почекати 30 днів з моменту подання заяви (законодавство України передбачає “строк примирення”).
  • Отримати свідоцтво про розірвання шлюбу.

Важливо! Ви можете подати заяву про розлучення у електронному вигляді, скориставшись онлайн-сервісом Мін 'юсту. Для цього заповніть форму заяви на сайті ДРАЦС та підпишіть її електронним цифровим підписом (ЕЦП) – за 30 днів шлюб буде анульовано.

У випадку, якщо один з членів подружжя не бажає розлучатися у добровільному порядку, або ж у сім'ї є діти – питання вирішується у судовому порядку. Ініціювати розірвання шлюбу через суд можна поданням заяви. Щоб справу гарантовано прийняли до розгляду, знадобиться сімейний адвокат у Вінниці, який візьме на себе всі бюрократичні процедури.

Якщо у судовому процесі бере участь сімейний юрист, це гарантує захист ваших прав та свобод, у тому числі під час визначення поділу майна, місця проживання спільних дітей, розміру аліментів від батька або матері, що проживатимуть окремо.

Успішність процедури розлучення підтверджує свідоцтво про розірвання шлюбу, яке видається у формі, затвердженій законодавством України, кожному члену колишнього подружжя.

Допомога адвоката

Юридична допомога при розірванні шлюбу часто ігнорується, проте адвокат – важливий спеціаліст. Саме він займається всією процедурою розлучення:

  • складає заяви та документи;
  • узгоджує порядок розлучення та поділу майна;
  • бере участь у судових засіданнях та дебатах;
  • вибирає найбільш вигідну для клієнта стратегію.

Розлучитися з іноземцем нескладно, проте краще звернутися до кваліфікованого сімейного адвоката у Вінниці. Цим ви гарантуєте собі швидкий та безболісний процес розірвання шлюбу, після якого ви не залишитеся без майна та грошей.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна