Розірвання шлюбу з іноземцем: особливості процедури

Розірвання шлюбу з іноземцем: особливості процедури картинка

Якщо один з подружжя є громадянином іншої держави, то процедура розлучення майже не відрізняється від стандартної процедури розірвання шлюбу громадянами України.

Розлучитися можна в органах РАЦСу, подавши спільну заяву про бажання розірвати шлюб, але за умови, що в подружжя немає спільних малолітніх дітей і якщо такий шлюб зареєстровано в Україні.

Якщо у подружжя є спільні діти або один з подружжя не бажає розлучатися добровільно, тоді це питання потрібно вирішувати в судовому порядку.

Однак особливість припинення такого шлюбу полягає в тому, що для цієї процедури потрібно застосувати не лише норми сімейного та цивільно-процесуального законодавства України, а й керуватися актами міжнародного приватного права.

Процедура розлучення з іноземцем в Україні завершується видачею свідоцтва про розірвання шлюбу. Однак якщо процедура розлучення відбулася на території іншої держави, то в такому разі юридичний документ про розірвання шлюбу, виданий іноземним органом, не матиме юридичної сили в Україні, а процедура його легалізації залежить від міжнародних домовленостей між Україною та тією країною, у якій розірвано шлюб.

Розлучення з іноземцем – справа, зазвичай, не проста, і адвокат під час цього процесу стане вашим надійним помічником, який візьме на себе всі труднощі процедури.

Чому вибір адвоката для розірвання шлюбу – це важливо?

Тому що вчасна кваліфікована юридична допомога значно спростить процедуру розлучення, захистить від зайвих переживань та клопотів, зекономить ваш час.

Адвокат з сімейних спорів у Вінниці Олександр Малик має досвід роботи у судових процесах щодо розлучень українців з громадянами іноземних держав і комплексно займається процедурою розлучення, а саме:

  • надає фахові консультації;
  • готує позови та інші процесуальні документи;
  • бере участь у слуханнях справи та судових дебатах;
  • пропонує оптимальний варіант захисту клієнта;
  • займається питаннями поділу майна, визначення місця проживання дітей, стягнення аліментів тощо.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна