Кримінальні справи

Кримінальні справи картинка

Мало хто замислюється, що може стати учасником кримінального провадження. Однак, проблема може виникнути там, те її зовсім не очікували, тому слід подбати про ефективний правовий захист Ваших прав, звернувшись до професійного адвоката.

Адвокат у місті Вінниця забезпечує комунікації із правоохоронними органами, яка є обтяжливою та подекуди неприємною для клієнта, здійснює підготовку комплексної стратегії щодо захисту від кримінального переслідування, протидіє незаконному тиску правоохоронних органів в рамках досудового розслідування. Також адвокат у кримінальних справах готує клієнта або ж співробітників компанії до обшуку та допиту, а також забезпечує дотримання прав клієнта при затриманні, обшуці, допиті та проведенні інших слідчих дій.

Представляючи інтереси в рамках кримінальної справи, адвокат забезпечує повну конфіденційність. Вся інформація, що була отримана адвокатом зберігається у таємниці. Адвокат проводить детальний аналіз ситуації, що склалася для надання найбільш ефективної допомоги, постійно діє виключно в інтересах клієнта, і не обіцяє неможливого.

Адвокат Малик Олександр Володимирович має досвід роботи у судовій системі, застосовує перевірені технології правового захисту — від класичних до прогресивних та готує усі необхідні процесуальні документи (заяви, клопотання, скарги та заперечення), здійснює захист у судових процесах (від обрання запобіжного заходу до постановлення вироку в справі), з подальшим апеляційним та касаційним оскарженням.

Крім того, адвокат забезпечує захист прав та інтересів цивільних позивачів та відповідачів у кримінальному провадженні, готує цивільний позов у кримінальному провадженні для відшкодування завданої шкоди.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна