Господарські справи

Господарські справи картинка

Значне зростання підприємницької діяльності тягне за собою і збільшення кількості господарських спорів.

Адвокат з господарського права забезпечить професійну юридичну допомогу у спорах між юридичними особами, громадянами, які здійснюють господарську діяльність, підприємця та іншими суб'єктами господарської діяльності. За Господарським процесуальним кодексом України, господарському суду підвідомчі господарські справи у спорах (господарські спори), які виникають між суб'єктами підприємницької діяльності, і які пов'язаними з підприємницькою та господарською діяльністю. Господарський суд вирішує економічні суперечки, що виникають в процесі ведення бізнесу.

Слід зазначити, що адвокат з господарських справ займається наданням юридичних послуг для бізнесу, надає послуги у сфері господарського права, вирішує розбіжності, що виникли між суб'єктами господарювання.

Адвокат з господарських спорів допомагає юридичним і фізичним особам-підприємцям вирішувати різні питань, при цьому, забезпечує відстоювання правову позицію свого клієнта.

Адвокат Малик Олександр Володимирович має досвід роботи у судовій системі, застосовує перевірені технології правового захисту — від класичних до прогресивних та готує усі необхідні процесуальні документи, представить та захистить інтереси в суді та виконавчій службі у господарських суперечках щодо: стягнення заборгованості, визнання права власності, розірвання господарських договорів, визнання господарських угод недійсними, у спорах між суб’єктами підприємництва, про відшкодування збитків і упущеної вигоди.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна