Усиновлення

Усиновлення картинка

Усиновлення – це передавання батьківських прав та обов’язків від однієї сім’ї до іншої. Усиновлення передбачає, що дитину буде прийнято в сім’ю на правах народженої.

Згідно зі статистикою, щороку в Україні з'являється 8 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Причини цього можуть бути різними – смерть батьків, скрутні матеріальні обставини, жорстоке поводження з дітьми тощо. Тому усиновлення в Україні є пріоритетною формою захисту й влаштування дітей.

Подружжя, яке бажає всиновити дитину, має звернутися до служби у справах дітей за місцем свого проживання й подати заяву про бажання усиновити дитину, після чого пару візьмуть на облік як кандидатів в усиновлювачі.

Процес усиновлення не простий. Передусім тому, що в ньому враховуються інтереси дитини. Щоб стати кандидатом в усиновлювачі чоловік та дружина повинні подати такі документи: копії паспортів, довідки про заробітну плату за останні 6 місяців, щоб підтвердити спроможність утримувати дитину, копію свідоцтва про шлюб, медичні висновки про стан здоров’я кожного з подружжя за встановленою формою, довідка про наявність /відсутність судимості, копія документа, що підтверджує право власності на житло  або право на користування житлом.

Сімейний адвокат Олександр Малик надасть фахову консультацію з питань усиновлення дитини, розповість про особливості та нюанси судового процесу в такій справі, допоможе зібрати пакет документів для усиновлення, забезпечить повний юридичний супровід пари на етапі досудової підготовки, під час слухань справи та після ухвалення судового рішення.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна