Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав картинка

Крайньою мірою, що застосовується до батьків, які систематично не виконують своїх батьківських обов’язків, зловживають алкогольними або наркотичними засобами, або ж були засуджені за злочин проти дитини є позбавлення їх батьківських прав. Ініціювати позбавлення батьківських прав може на лише батько або матір, а й інші родичі, а також компетентні органи.

Позбавлення батьківських прав будь-кого із батьків є складною юридичною процедурою, що відноситься до категорії найскладніших сімейних справ.

Складність справи про позбавлення батьківських прав пов’язана не тільки з моральною складовою процесу, а й з доказовою базою, яку необхідно надати суду для отримання позитивного рішення. Без участі кваліфікованого юриста розгляд справ про позбавлення батьківських прав виявиться марним у більшості випадків, оскільки суду мають бути надані належні, допустимі та достовірні докази щодо порушення одним із батьків прав дитини, зловживання ними.

Сімейний адвокат Малик Олександр Володимирович має досвід роботи у судовій системі, застосовує перевірені технології правового захисту — від класичних до прогресивних, є членом Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України та надасть Вам професійну правову допомогу у справі про позбавлення батьківських прав, враховуючи, що звернення щодо позбавлення батьківських прав настає після ситуацій, які загрожують добробуту та безпеці дитини, до яких відносяться:

  • Шкідливі та небезпечні дії одного з батьків (або обох) стосовно інших членів родини;
  • Використання батьківських прав як інструменту тиску та порушення прав дитини;
  • Ухилення від виконання батьківських обов’язків;
  • Жорстоке поводження з дитиною;
  • Хронічне зловживання алкоголем та наркотична залежність батьків;
  • Відмова забрати свою дитину з пологового будинку або інших закладів.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна