Автоадвокат, допомога юриста при ДТП

Автоадвокат, допомога юриста при ДТП

Адміністративне правопорушення – це правопорушення, яке полягає в умисному або випадковому вчиненні фізичною особою дії або бездіяльності, яка завдала чи могла завдати шкоди державному або цивільному порядку, іншим людям.

Найпоширенішими видами адміністративних правопорушень є: порушення правил дорожнього руху, порушення митних правил, порушення громадського порядку й безпеки тощо. За це Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність у виді попередження, штрафу, конфіскації предмета, який став знаряддям правопорушення, громадських чи виправних робіт і навіть адміністративного арешту.

Якщо стосовно вас винесли постанову про адміністративне правопорушення, але ви вважаєте її безпідставною, не погоджуєтеся сплачувати штраф, то вам необхідна допомога юриста.

У статті 268 КУпАП визначено, що особа, яку притягають до адміністративної відповідальності, має право на адвоката. У Вінниці ви можете звернутися до Олександра Малика, який має досвід роботи зі справами про адміністративні правопорушення.

Адвокат Олександр Малик надає допомогу при ДТП, здійснює захист водіїв у справах про порушення ст. 122, 124, 126, 130 КУпАП), допомагає оскаржити адмінпротоколи, забезпечує професійний супровід на етапі досудового й судового врегулювання спору.

 

Ціни на послуги автоадвоката у місті Вінниця
Назва послуги Вартість, грн.
Усна юридична консультація 500 грн.
Аналіз матеріалів ДТП + надання рекомендацій 1000 грн.
Підготовка адвокатського запиту  1000 грн.
Підготовка скарг, пояснень до органів Національної поліції  2000 грн.
Підготовка позову до суду з оскарження постанови про адміністративне правопорушення 3000 грн.
Підготовка цивільного позову про відшкодування шкоди 5000 грн.
Представництво в суді / 1 судове засідання 1000 грн.
Виїзд на місце ДТП 2500 грн. / 1 год.
Захист водія у справах за ст. ст. ст. 122, 124, 126, 130 КУпАП від 5000 грн.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна