Спори про адміністративні правопорушення (Автоадвокат)

Спори про адміністративні правопорушення (Автоадвокат) картинка

Адміністративне правопорушення – це правопорушення, яке полягає в умисному або випадковому вчиненні фізичною особою дії або бездіяльності, яка завдала чи могла завдати шкоди державному або цивільному порядку, іншим людям.

Найпоширенішими видами адміністративних правопорушень є: порушення правил дорожнього руху, порушення митних правил, порушення громадського порядку й безпеки тощо. За це Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність у виді попередження, штрафу, конфіскації предмета, який став знаряддям правопорушення, громадських чи виправних робіт і навіть адміністративного арешту.

Якщо стосовно вас винесли постанову про адміністративне правопорушення, але ви вважаєте її безпідставною, не погоджуєтеся сплачувати штраф, то вам необхідна допомога юриста.

У статті 268 КУпАП визначено, що особа, яку притягають до адміністративної відповідальності, має право на адвоката. У Вінниці ви можете звернутися до Олександра Малика, який має досвід роботи зі справами про адміністративні правопорушення.

Адвокат Олександр Малик здійснює захист водіїв у справах про порушення ст. 122, 124, 126, 130 КУпАП), допомагає оскаржити адмінпротоколи, забезпечує професійний супровід на етапі досудового й судового врегулювання спору.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна