Автоадвокат

Автоадвокат картинка

Керуючи автомобілем водії зосереджуються, але на дорозі існує швидкість, певні фактори, які здатні сплинути не тільки на роботу автомобіля, але і на реакцію водія.

Тому, буває, що трапляються проблеми, які слід вирішувати у правовому полі.

Потрапивши в непередбачену ситуацію, багато хто з нас не знають як правильно себе повести. До того ж вчинки деяких учасників дорожніх пригод, а також представників закону, не завжди правомірні.

Навіть зупинка поліцією дуже часто може закінчитися конфліктом, після якого відносно водія складаються протоколи або виносяться постанови, які в подальшому учасник дорожнього руху бажає оскаржити.

Професійну правову допомогу щодо захисту водії надає адвокат Малик Олександр Володимирович, який враховує усі ускладнення, що виникли у водія, обставини складення протоколу про адміністративне правопорушення або винесення постанови, серед яких найпоширенішими є ст. ст. 122, 124, 126, 130 КУпАП.

Саме професійний юрист може виявити ті порушення, про які Ви ймовірно не замислювалися, зокрема значна частина штрафів автомобільної інспекції не є законними; багато водіїв не правильно заповнюють протоколи; дуже часто страхові компанії відмовляються виплачувати компенсації; особливо складно самостійно оскаржити рішення суду.

Ситуація може скластися так, що винним в аварії виявиться потерпілий. Якщо ви потрапили в неприємності на проїжджій частині, слід негайно звернутися до адвоката, який проконтролює вірність оформлення ДТП і заповнення необхідних документів; проконсультує щодо правильності вашої фотофіксації місця події для оскарження неправомірних дій з боку поліції; здійснить справедливу оцінку обставин і проведе необхідні консультації з метою врегулювання ситуації самими автомобілістами; допоможе при призначенні / оскарженні експертиз.

Адвокат по дорожньо-транспортним пригодам допоможе уникнути низки несприятливих наслідків, що виникли після аварії.

Крім того, якщо Вам виписали штраф і Ви з цим не згодні, зверніться до адвоката, який допоможе оскаржити вам його в судовому порядку шляхом подання адміністративного суду до позову.

Також слід звернути увагу на те, що надзвичайно часто складають протокол по 130 статті Кодексу про адміністративні порушення (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) на осіб, які не керували транспортним засобом, або просто були свідками подій, що відбувалися, не передавали право керування.

В таких випадках слід детально дослідити усі обставини, аби надати професійну юридичну допомогу та захистити права водія, в тому числі і від неправильних результатів тестера (спростовувався в медичному закладі).

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна