Податкові та митні спори

Податкові та митні спори картинка

Податкові та митні спори належать до категорії адміністративних спорів і виникають з приводу протиправних рішень, дій чи бездіяльності органів Державної податкової та Державної митної служб.

Найпоширенішою категорією є спори платників податків з контролюючими органами. Часто причиною виникнення спору є необґрунтоване нарахування податків і штрафів. Якщо ви отримали повідомлення про нарахування додаткових виплат, не зволікайте – звертайтеся до адвоката з податкового права.

Не варто ігнорувати й митні спори. Адже типовою є ситуація, коли представники митниці зловживають своїми повноваженнями й ухвалюють безпідставні рішення щодо громадян.

Адвокат з податкових та митних спорів Олександр Малик допоможе оскаржити податкове повідомлення-рішення, визнати нечинними рішення органів Державної податкової та митної служб, оскаржити постанову про порушення митних правил, повернути незаконно конфісковані товари та/або транспортні засоби, скоригувати митну вартість товару, захистить ваші права та інтереси в суді, зменшить матеріальні ризики.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна