Адвокат по спадщині

Адвокат по спадщині картинка

Прийняти спадщину мають право особи, на яких складено заповіт. Якщо заповіту немає, в дію вступає закон і спадкоємці успадковують майно відповідно до черги. 

Спадкоємці за взаємною згодою можуть між собою укласти договір про поділ спадкового майна та самостійно визначити розмір часток. Поділ спадкового майна проводиться за згодою спадкоємців, які прийняли спадщину. Договір про поділ спадкового майна дозволяє визначити між спадкоємцями, наприклад, до кого із спадкоємців переходитиме житловий будинок та пай, а до кого – грошові вклади та земельна ділянка, що дозволить значно заощадити на оформленні прав, оскільки не потрібно оформляти частки на кожного спадкоємця. У разі недосягнення згоди, поділ провадиться у судовому порядку.

Захистити своє право можна у судовому порядку: визнати заповіт недійсним; визнати право власності на спадкове майно; визнати право на обов'язкову частку у спадщині; стягнути моральну шкоду, заподіяну спадкодавцеві; усунути від права на спадкування; стягнути із спадкоємця майнову шкоду, заподіяну спадкодавцем; визначити додатковий строк для подачі заяви про прийняття спадщини; стягнути незадоволені вимоги кредитора спадкодавця із спадкоємців; визначити частку у спільному сумісному майні;  встановити факт проживання однією сім’єю / без реєстрації шлюбу; встановити факти, що мають юридичне значення; визнати спадкоємцем відповідної черги за законом; змінити черговість одержання права на спадкування; визнати заяву про відмову від прийняття спадщини; відшкодувати витрати на поховання / лікування спадкодавця; інші.

Адвокат Малик О.В. спеціалізується у спадкових питаннях, добре знає, як реалізувати право на належне майно в судовому порядку і добре розбирається в нотаріальній частині його оформлення. Він здійснить захист ваших прав у наступних ситуаціях: в разі прийняття спадщини за законом або за заповітом; при відсутності будь-яких правовстановлюючих документів; якщо існує не один претендент на власність; при пропуску строків на подачу заяви; в різних непередбачених ситуаціях.

Адвокат по спадщині проведе детальну консультацію; посприяє в грамотному складанні заповіту, спадкових договорів; оскаржить порушення в діях нотаріуса через суд; обґрунтовано оскаржить свідоцтво про спадщину і заповіт; займеться підготовкою і написанням всіх необхідних документів; доведе спорідненість для набуття спадщини через суд; допоможе відновити права на спадщину після закінчення встановленого законом терміну, або продовжить його; докладе всіх зусиль для досягнення позитивного результату при виникненні спору серед претендентів на частки майна; встановить право власності в порядку спадкування і оформить його в судовому порядку; в разі необхідності доб’ється накладення арешту на відповідну власність; надасть правову допомогу у вирішенні проблем щодо боргових зобов’язань, які перейшли до вас після смерті родича; на належному рівні представить ваші інтереси в усіх інстанціях.

Захистити своє право можна у судовому порядку, при цьому необхідно вчасно звернутися за професійної правничою допомогою до адвоката.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна