Спори щодо стягнення боргів

Спори щодо стягнення боргів картинка

Ви позичили гроші товаришеві, діловому партнеру чи просто знайомому, але позичальник заборгував вам кошти, ігнорує вас або щоразу просить відкласти строк повернення. Це типова ситуація, у якому може потрапити кожен, і її потрібно вирішувати в правовому полі. А тому не зволікайте й запишіться на консультацію до юриста.

Згідно зі статтею 625 Цивільного кодексу України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання грошового зобов’язання. Якщо вам не повертають гроші, ви маєте право добиватися їхнього повернення в судовому порядку.

Як повернути позичені гроші знає адвокат Олександр Малик. Перше, що зробить адвокат, якщо вам не повертають кошти, підготує письмову претензію до боржника й спробує врегулювати спір у досудовому порядку.

Якщо це зробити не вдається, адвокат проаналізує боргову розписку, підготує позов до суду й представить ваші інтереси в суді. По завершенню судового процесу адвокат супроводжуватиме вас  до завершення виконання судового рішення й повернення коштів.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна