Адвокат по кредитам і мікропозикам

Адвокат по кредитам і мікропозикам

Кредити – одна з найпопулярніших фінансових послуг. Їх можна отримати як у банках, так і в мікрофінансових організаціях. Кредити сьогодні беруть на різні потреби, починаючи від побутової техніки й закінчуючи автомобілем і квартирою. І для багатьох людей сьогодні це єдина можливість придбати у власність речі, про які вони давно мріють.

Беручи кредит, потрібно бути уважним та ретельно читати кредитний договір, адже трапляються ситуації, коли позичальники потрапляють у боргову яму навіть якщо своєчасно сплачували кредит.

Річ у тім, що укладення кредитного договору згідно із законом передбачає, що обидві сторони: і кредитор, і позичальник мають рівні умови. Проте на практиці відбувається так, що банк самостійно визначає умови договору, а позичальнику залишається лише погодитися на них або ж не погодитися.  

Якщо позичальник погоджується на умови банку й підписує кредитний договір, але через певні обставини не може виплати кредит в повному обсязі, починаються проблеми з погашенням боргу, що закінчуються дзвінками колекторів, втратою майна і судовою тяганиною.

Проте отримати кредит в банку часом буває непросто. Банкові потрібно довести свою платоспроможність. Легший і доступніший спосіб взяти кредит – звернутися до мікрофінансових організацій (МФО) або взяти кредит онлайн. Послуга мікрокредитування приваблива: достатньо надати невеликий пакет  документів (паспорт та ІПН) і швидко отримати суму, якої цілком вистачить, щоб задовольнити свої потреби. 

Згідно зі статистикою, кожен 5-ий українець брав мікрокредит. Однак мікропозики мають короткі строки. А якщо говорити про онлайн-кредити,  то їх видають без страхування. Тому в разі неспроможності виплатити його, позичальник все одно зобов’язаний погасити борг.  

Водночас завжди є ризик, що МФО виявиться шахрайською організацією, і тоді  є небезпека потрапити в боргову пастку є значно вищою.

Не всі, хто бере кредит, є юридично підкованими. Часто люди не вчитуються в умови кредитного договору, не беруть до увагу його положення, не розуміють, як нараховуються відсотки, не знають, що є певні часові рамки, у які потрібно вкластися, щоб уникнути штрафу. Потім починаються дзвінки колекторів, які нерідко виходять за рамки етичного. Усе це, зрештою, може призвести до негативних наслідків, усунути які самостійно буває доволі складно, а подекуди навіть неможливо.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію перед підписанням кредитного договору порадьтеся зі своїм юристом, дайте йому проаналізувати положення договору. Адже часто умови договору прописують двозначно, що може призвести до невигідного становища позичальника, і йому доведеться сплачувати не лише суми кредиту, а й штрафи та чималі відсотки. І лише своєчасна консультація адвоката з питань кредитування допоможе зберегти ваші кошти. 

Адвокат з кредитних спорів у Вінниці Олександр Малик надає консультації щодо кредитих договорів, допомагає провести переговори з банком чи МФО, домовитися про відкладення штрафних санкцій, укласти мирову угоду з банком чи МФО, допомагає громадянам, що виступили поручителями за кредитним договором, вміє юридично грамотно владнати конфліктні ситуації, готує позовні заяви до суду та представляє інтереси клієнта в суді, допомагає оскаржити виконавчий напис нотаріуса.

Також адвокат з кредитних спорів допомагає клієнтам боротися зі свавіллям колекторів, зокрема складає та подає до відповідних органів заяви, скарги, надає правові рекомендації щодо спілкування з колекторами та представляє інтреси клієнта у справі з колекторами під час судового процесу.

Олександр Малик зробить усе можливе, щоб захистити ваші права та інтереси перед банками чи МФО. 

Публікації

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна