Кредитні спори

Кредитні спори картинка

Кредити – одна з найпопулярніших фінансових послуг. Їх можна отримати як у банках, так і в мікрофінансових організаціях. Беручи кредит, потрібно бути уважним та ретельно читати кредитний договір, адже трапляються ситуації, коли позичальники потрапляють у борговому яму навіть якщо своєчасно сплачували кредит.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію перед підписанням кредитного договору порадьтеся зі своїм юристом, дайте йому проаналізувати положення договору. Адже часто умови договору прописують двозначно, що може призвести до невигідного становища позичальника, і йому доведеться сплачувати не лише суми кредиту, а й штрафи та чималі відсотки. Своєчасна консультація адвоката допоможе зберегти ваші кошти. 

Адвокат з кредитних спорів у Вінниці Олександр Малик надає консультації щодо кредитих договорів, допомагає провести переговори з банком чи МФО, домовитися про відкладення штрафних санкцій, юридично грамотно владнати конфліктні ситуації, готує позовні заяви до суду та представляє інтереси клієнта в суді.

Олександр Малик зробить усе можливе, щоб захистити ваші права та інтереси перед банками чи МФО. 

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна