Кредитні справи

Кредитні справи картинка

На сьогодні кредити надають майже всім і майже скрізь і банки, і МФО, однак не слід поспішати брати в борг не порадившись з юристом.

Договори і банки, а особливо так звані мікрозайми складають часто так, що позичальник вносить кошти на погашення заборгованості, однак борг не тільки не погашається, він починає рости.

Саме своєчасна консультація юриста допоможе зберегти вам Ваші грошові кошти та вбереже Вас від неприємних несподіванок, так як договірні умови користування коштами можуть бути прописані не на користь позичальника.

Умови договору завуальовуються так, що позичальник в подальшому може знаходитися у невигідному становищі, що спричиняє нарахування кредитором чималої суми відсотків, штрафів та пені.

Крім того,  якщо трапилося так, що Ви потрапили в скрутне матеріальне становище і не в змозі самостійно врегулювати конфлікт з банком, необхідно отримати пораду професійного адвоката, звернувшись на консультацію.

Сама адвокат допоможе Вам провести переговорний процес з уповноваженими особами банку на належному рівні, відкласти нарахування штрафних санкцій; якщо банк зажадає дострокового погашення боргу — звернутися до суду з позовною заявою про припинення дії договору; істотно занизить розмір неустойки; в судовому порядку вимагати розстрочку виплати — це дасть Вам можливість виплатити борг без відсотків та неустойки; запобігти виконавчому провадженню; правомірним способом заборонити незаконний продаж майна; опротестувати результати торгів з розпродажу вашої власності.

Адвокат Малик Олександр Володимирович має досвід роботи у судовій системі, застосовує перевірені технології правового захисту — від класичних до прогресивних та готує усі необхідні процесуальні документи, представить та захистить інтереси в суді та зробить усе можливе, щоб захистити ваші права та інтереси перед банками, мікрозаймами, МФО.

Якщо у вас є запитання,будь ласка, зв'яжіться зі мною

Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна