Зателефонувати

Залишіть контактні дані,

зателефоную та надам консультацію

*консультація платна

Європротокол

Складати європротокол  можливо, якщо відсутні травмовані (загиблі) люди, водії-учасники ДТП мають діючі поліси автоцивільної відповідальності, наявна згода водіїв транспортних засобів - учасників ДТП щодо її обставин, у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.

Варто пам’ятати, що при оформленні Європротоколу страхове відшкодування є лімітованим та на даний час складає 50 000 грн.

Страхова компанія може не тільки відмовити у виплаті страхового відшкодування, але й зменшити розмір страхового відшкодування, мотивуючи несуттєвими порушеннями умов договору.

Якщо ви вважаєте що страховик занижує страхове відшкодування, Вам слід самостійно звернутися до експертної установи для проведення незалежної автотоварознавчої експертизи, аби визначити реальний розмір збитків. Після отримання зазначеного висновку слід звернутися до страхової.

Крім того, якщо страхова компанія винуватця дорожньо-транспортної пригоди відмовляє у виплаті страхового відшкодування, то в залежності від обставин можна спочатку звернутися до страхової з вимогою про досудове врегулювання спору аби мирно вирішити питання, а в разі ігнорування ваших вимог – до суду з позовною заявою про стягнення зі страхової компанії сум страхового відшкодування, додавши при цьому висновок експерта, який враховується судом при ухваленні рішення.

Також доцільно підготувати звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та в Моторне (транспортне) страхове бюро України, які мотивуватимуть страхову компанію до виплати страхового відшкодування.

Вважаю за доцільне зазначити, що низка проблем при виплаті страхового відшкодування виникає через суперечливі умови, що зазначені у страховому договорі, тому при його укладенні рекомендую радитися з професійними юристами. А в разі виникнення суперечки щодо виплати страхового відшкодування слід проаналізувати усі обставини, оскільки кожна справа є індивідуальною.

Автоадвокат у Вінниці надасть вам юридичну консультацію щодо отримання страхового відшкодування та допоможе вирішити спір із страховою компанією та винуватцем ДТП.